Su Arıtma Firma Hakkımızda

Ova grup su arıtma cihazları satış mağazalarımız ile sizlere dahada yakınız. Ova arıtım 2003 yılından beri su arıtma sistemlerinin öncü kuruluşlardan olup,  sektöründe Türkiye'nin sayılı firmaları arasında yerini almıştır. Kuruluşundan bu yana geçen zamanda Best Water , Proton Turkey ve OVA markalarıyla, her geçen gün genişleyen ürün yelpazesiyle, ev tipi su arıtma ve endüstriyel su arıtma alanlarında faaliyet göstermekte ve kaliteyi ilke edinmiştir.

Sağlam altyapısı satış ve teknik destek ağı sayesinde  Türkiye'nin her bölgesine bayilikler açmış olup, iş ortakları ve çalışanlarıyla dürüst, saygılı, prensipli oluşu, müşteri memnuniyeti  esasına dayanan ilişkiler kurması sayesinde, kısa zamanda  geniş bir müşteri tabanına  sahip olmuştur. 2011 yılında Türkiye’deki en gelişmiş teknolojiyle  yüksek bir kalite kontrol sisteminden geçerek  su arıtma cihazlarının üretimine başlamış olup, iş ortakları ve çalışanlarıyla TÜRKİYE’nin büyümesine, yeni istihdamlar oluşturarak ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir. İngiltere, Fransa, Almanya, Hollanda ve Azerbeycan'a  ihracat yapmakta olup, sektöründe Dünya çapında kalıcı bir marka olmayı kendimize hedef edindik. Sektöründe müşteri memnuniyetini önemseyerek, tüm ürünlerine 10 yıl garanti vererek  bir ilk olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Alt yapımızı geliştirerek Türkiye’de ilk Su arıtma  mağazalar zinciri oluşturarak kalite ve ucuzluk ilkesinden taviz vermeden herkesin sahip olabileceği fiyatlarla siz değerli halkımızın hizmetine sunmanın ayrı bir gururunu yaşıyoruz. Su arıtma cihazı sahibi olmak bir lüks ihtiyaç değil, her kesimden insanın sahip olması gereken bir sağlık ürünüdür. Gayemiz herkesi su arıtma cihazı sahibi yapabilmek.

Ova Grup’dan  Sevgi ve Saygılar

arıtma cihazları istanbul teknis servis toptan satış arıtma cihazı %100 Türkiye üretimidir.
Tüm ev tipi su arıtma mutfak tezgahaltına monte edilebilir. Arıtma cihazları toptan satış servis montaj Filtre değişimi hizmetleri.