Su Arıtma Satış ve Teslimat Bilgileri

Siparişinizin, alışveriş sırasında belirttiğiniz teslimat adresine teslim edilebilmesi için sipariş yetkilisine iletilmesi gerekmektedir. Ödeme şekliniz onaylandıktan sonra ikinci aşama olarak arıtma cihazınız sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Su arıtma cihazlarının hazırlanması sonrası ödemenin onaylanmasından sonra aynı gün kargoya verilir. Hazırlık safhasının su arıtma firmamıza belirtilen süreyi aşması durumunda e-posta veya telefon yoluyla bilgilendirilirsiniz. Hazırlanan siparişler, kargo firmasına teslim edilmektedir yada aynı gün teknik servisimiz tarafından tarafınıza ulaştırılmaktadır. Kargo firmaları pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Su arıtma firmamız, gerek gördüğünde kargo firmasını ya da gönderi yöntemini değiştirme hakkını saklı tutar. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde yada ürünün depo çıkışı onaylanıp teknik servis aracımıza iletildiğinde bilgilendirilirsiniz. Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin, kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında 48 saat içinde elinizde olması beklenmektedir. Bu süre sonunda siparişiniz elinize ulaşmazsa iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz, telefonlarımızı arayarak bilgilendirme alabilirsiniz. Teslimat adresi ve fatura adresinin aynı olduğu siparişlerde, ürün, fatura ve irsaliye belgeleriyle birlikte teslim edilecektir. Teslimat adresi ve fatura adresinin farklı olduğu siparişlerde, ürünün faturası, fatura adresine gönderilecek, ürünün irsaliyesi ise, ürünle birlikte teslimat adresine gönderilecektir. Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde kargo firması paketi su arıtma firmamıza geri getirecektir.

Sipariş verdiğiniz arıtma cihazlarını, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Firmamızdaki sipariş yetkilisine iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilir, telefonlarımızı aradığınızda bilgilendirilirsiniz, teşekkürler.

 

arıtma cihazları istanbul teknis servis toptan satış arıtma cihazı %100 Türkiye üretimidir.
Tüm ev tipi su arıtma mutfak tezgahaltına monte edilebilir. Arıtma cihazları toptan satış servis montaj Filtre değişimi hizmetleri.